W ostatnich latach przedłużanie rzęs stało się bardzo modne. Wiele kobiet chce mieć długie, grube rzęsy i są gotowe zapłacić całkiem sporą sumę pieniędzy za usługę. Koszt przedłużania rzęs różni się w zależności od długości i grubości pożądanego efektu. Proces trwa około dwóch godzin, a efekt utrzymuje się około miesiąca. Po tym czasie należy ponownie umówić się na wizytę w celu uzupełnienia. W czasie noszenia sztucznych rzęs należy bardzo delikatnie zmywać makijaż i dokładnie myć rzęsy w celu higieny oka i zapobieganiu dostania się bakterii.

Plusy i minusy przedłużania rzęs

Czy warto przedłużać rzęsy? To trudne pytanie do odpowiedzi. Z jednej strony rzęsy mogą dodać pewności siebie, przez powiększenie lub wydłużenie oka. Z drugiej strony nasze naturalne rzęsy będą osłabione po zabiegach przedłużania ze względu na klej, do której doczepiane są pojedyncze włoski sztucznych rzęs. Wymagają one również specjalnej opieki, a jeśli nie jest to zrobione prawidłowo, może spowodować uszkodzenie nawet gałki ocznej i liczne choroby. Jednak wiele osób uważa, że wyniki są warte wysiłku i że są one wygodnym sposobem, aby mieć długie, piękne rzęsy bez konieczności stosowania tuszu do rzęs lub innych produktów.

Czy warto przedłużać rzęsy?

Czy warto przedłużać rzęsy na małym oku?

Każdy człowiek ma inną budowę oka, jedne wklęsłe, inne wypukłe, jeszcze inne duże i oczywiście te mniejsze. No właśnie, co w przypadku, gdy mamy małe oko, a chcemy przedłużyć rzęsy. Czy jest to opłacalne? Nie ma ostatecznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy to od osobistych preferencji. Niektórzy ludzie mogą czuć, że sztuczne rzęsy sprawią, że ich oczy będą wyglądały na większe i bardziej dramatyczne, podczas gdy inni mogą preferować bardziej naturalny wygląd. Profesjonalne kosmetyczki doskonale wiedzą, jak dobrać długość rzęs do danego kształtu oka. Jeżeli sama nie umiesz się zdecydować, z pewnością otrzymasz pomoc i twoje oko będzie wyglądać pięknie, a ty będziesz zadowolona z usługi.