Istnieje wiele czynników do rozważenia przy podejmowaniu decyzji, jakie kolczyki ubrać w dniu ślubu. Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że kolczyki, które wybierzesz, dopełnią Twój strój. Jeśli Twoje włosy będą rozpuszczone lepiej zdecydować się na krótsze kolczyki, które nie będą przeszkadzać w czasie tańca. Jeśli nosisz włosy upięte do góry, kolczyki mogą swobodnie zwisać, więc mogą być dłuższe. Powinnaś również wziąć pod uwagę ogólny styl ślubu. Formalne wydarzenie może wymagać bardziej wyrafinowanych kolczyków, podczas gdy ślub na plaży może być luźniejszy. W tym drugim wypadku możesz nawet ubrać kolczyki w formie białych kwiatów, które pięknie dopełnią stylizację. Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że czujesz się pewnie i wygodnie w swoich kolczykach, abyś mogła cieszyć się wielkim dniem bez problemów!

Kolczyki ślubne - srebrne czy złote?

W wielkim dniu każda Panna Młoda chce wyglądać pięknie. Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów pomijając suknię ślubną, są dodatki. Jakie kolczyki do ślubu będą wpasowywały się w trendy? Nie ma ostatecznej odpowiedzi na to, czy lepsze są srebrne, czy złote kolczyki ślubne. Ostatecznie sprowadza się to do osobistych preferencji. Niektórzy ludzie wolą wygląd srebra, podczas gdy inni wolą złoto. Są też tacy, którzy wolą wygląd różowego złota lub nawet platyny. Rodzaje kruszców, z jakich robione są kolczyki ślubne, daje duże pole do wyboru. Nie ma jednak jasno określonej zasady co do koloru, jaki powinien dominować w dniu ślubu, dlatego Panna Młoda może kupić to, co preferuje i w czym będzie czuła się swobodnie.

Jakie kolczyki do ślubu?

W jakim stylu wybrać kolczyki na ślub?

Jeśli chodzi o kolczyki ślubne, w sklepach stacjonarnych, czy internetowych, nie brakuje opcji. Możesz znaleźć wszystko - od prostych sztyftów do dramatycznych żyrandoli. Styl Twoich kolczyków powinien uzupełniać ogólny wygląd Twojego wielkiego dnia. Jeśli masz na sobie suknię inspirowaną stylem vintage, wtedy warto zapytać rodziny, czy nie ma kolczyków, które wpasują się w ten styl. Umożliwi to zachowanie tematu wesela, ale też będziesz miała swoją wyjątkową parę kolczyków. Dla bardziej nowoczesnego wyglądu zdecyduj się na parę minimalistycznych kolczyków, które nie muszą rzucać się w oczy. Niezależnie od Twojego stylu, na pewno znajdzie się para kolczyków ślubnych, która będzie dla Ciebie idealna.